Doutníky

Doutníky

Nabízíme široký sortiment vynikajících vlhkých i suchých doutníků prémiových značek Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, Partagas, Hoyo de Monterrey, Punch, Trinidad, Vegas Robaina, H.Upmann, Davidoff, Zino, Dunhill, Gurkha, Cuesta-Rey, VegaFina, Don Diego, Santa Damiana, Flor de Copan, A.Fuente, Ashton, Stanislaw a další.
V širokém sortimentu značek doutníků lze u nás vybírat zejména z velikostí základního tvaru parejos (tzv. rovných doutníků):Corona, Churchil, Doble Corona, Pepit Corona, Panatela, Robusto.
Z velikostí základního tvaru figurados (proměnné tvary) lze zejména jmenovat: Torpedo, Perfecto, Pyramidas, Belicoso, Diademas, Culebras. Tyto doutníky jsou specialitou, mají své charakteristické vlastnosti a neobvyklé tvary. V humidoru nesmí chybět.
Nejlepší doutníky jsou označovány premium nebo super premium. Mimořádné doutníky mají označení vintage.
Skladování vlhkých doutníků je věnována v naší prodejně vysoká a odborná pozornost. Doutníky jsou skladovány zásadně ve vestavěném humidoru s automatickými zvlhčovači vzduchu. Doutníky jsou jedině tak udržovány v požadované vlhkosti a teplotě připomínající co nejvíce podmínky původního prostředí při výrobě. Touto odbornou péčí zaručujeme nejvyšší kvalitu doutníků. Zákazníci si pak mohou doutníky plně vychutnat. Pokud zakoupíte vlhké doutníky v trafice nebo prodejně, kde jsou doutníky pouze doplňkem prodeje, je riziko, že
budou přeschlé, pak rychle hoří, mají hořké pachutě a doutník kuřákovi nepřinese potěšení. Jsou to pak doslova vyhozené peníze.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+